Extreme  - A Grade

Extreme Network MGBIC-LC01 - 1000BASE-SX SFP DOM LC MMF Transceiver Module (Alıcı-Verici Modülü)

Ürün Kodu : T15876  - Tedarikçiye Soru Sor
Stok Durumu : 39
Fiyat
:
25,00 USD + KDV
KDV Dahil
:
29,50 USD
TL Fiyatı
:
466,25 TL + KDV
KDV Dahil
:
550,18 TL
Havale ile
:
539,17 TL
Paylaş:
Gün içinde teslimat 2000₺ ve Üzeri Siparişlerinizde İstanbul İçi Maksimum 1 Günde Teslimat
Cazip Ödeme Seçenekleri Peşin Fiyatına Vade Farksız 5 Taksit ve Havaleye Özel %2 İndirim Fırsatı
Güvenli Alışveriş 256 Bit Rapid SSL
iade ve değişim garantisi Tüm Ürünlerimizde 10 Gün Boyunca İade ve Değişim Garantisi
  • Ürün Özellikleri
  • Ödeme Seçenekleri
  • Yorumlar (0)
  • Tavsiye Et
  • Resimler
  • Uyumluluk: MGBIC-LC01 Satıcı Adı FS
    Form Faktörü: SFP Maksimum Veri Hızı 1000 Mb/sn
    Dalga Boyu: 850nm Maksimum Kablo Mesafesi OM2 MMF üzerinde 550m
    Bağlayıcı: LC Dubleks Optik Bileşenler VCSEL 850nm
    Medya: MMF DOM Desteği Evet
    TX Gücü -9.5 ~ - 3dBm Alıcı Duyarlılığı < -17dBm
    Ticari Sıcaklık Aralığı 0 ila 70°C (32 ila 158°F) Protokoller MSA Uyumlu, IEEE 802.3z
T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.